Kargo ve Teslimat

- Türkiye’nin her yerine kargo bedeli 99.00 TL’dir. 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

- besimsilver.com’dan verdiğiniz siparişleriniz Türkiye’nin her yerine Yurtiçi Kargo aracılığıyla ulaştırılmaktadır. Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir.

- Siparişiniz yola çıktığında tarafınıza gönderilecek takip linkinden siparişinizi takip edebilirsiniz. Kargo bilgilerini sipariş detaylarında bulabilirsiniz.

- Ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun hasarlı olup olmadığını kontrol edin. Hasarlı kargoyu kesinlikle teslim almayın, kargo görevlisine tutanak tutturarak iade edin.

- Stoklarımızda bulunan ürünler, hafta içi saat 13:00'den önce sipariş verildiği takdirde aynı gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilmektedir.

 - Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır.

 - Yurt dışı siparişlerinizde kargo ücret bilgileri için 0544 128 58 58 nolu numaramızla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.