İade ve Değişim

İADE

Kişiye özel hazırlanmış ürünlerde(renk değişimi, özel ölçü, yazı yazma vb. işlemler yapılmış), kişiye özel hazırlanan tasarım ürünlerde, abiye gruplarda, küpelerde ve piercinglerde iade ve değişim kesinlikle kabul edilmemektedir.

besimsilver.com’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 10 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı kargo ücreti düşülmüş şekliyle geri alabilirsiniz. İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, ürünün kutusu, fatura, iade formu ile birlikte eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Bunlardan biri eksik veya kusurlu olduğu takdirde iade işlemi kabul edilmeyecektir. İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün(ler) bize ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra, ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına kargo tutarı kesilerek iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 20 iş günü içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

Kullanıldığı tespit edilen ürünün iadesi gerçekleşmez; kargo masrafları müşteri tarafından karşılanması şartıyla ürün geri gönderilir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

 

DEĞİŞİM

besimsilver.com’dan satın alınan ürünleri 10 gün içerisinde web sitemiz ve mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapılan değişim işlemlerinde kargo masrafları ALICI’ya aittir.

Değişim yapılacak olan ürünün bedeli değiştirilmesi talep edilen ürün bedelinin altında olmamalıdır.

 

İPTAL İŞLEMLERİ

Eğer siparişinizdeki ürünler size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmediyse işleminizi iptal edebilme hakkına sahipsiniz.