Bilmeniz Gerekenler

Besim Silver tarafından hazırlanan ürünler 925 ayar gümüşten üretilmiştir.

Ürünlerimiz altın kaplamalar, mine,  değerli ve yarı değerli taşlarla süslenmiştir.

Parfüm, deodorant, saç spreyi, el kremi, aseton, kolonya, sabun, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, kozmetik ürünler, asitli bileşenler, tendeki asit oranı 925 ayar gümüş ürünlerin görünümünü bozabilir ve kalıcı zarar verebilir. Gümüş ürünlerde yukarıda yazılı maddelerden dolayı kaplamalarda oluşacak bozukluklar garanti kapsamında değildir.

Dikkatsiz ve yanlış kullanımdan doğan kırılma, çizilme, bozulma ve Besim Silver tarafından yapılmayan tamir, kısaltma ve herhangi bir işleme tabi olmuş ürünler garanti kapsamında değildir.

Deniz ve havuz suyu içerisinde bulundurduğu kimyasallardan dolayı takılarınızda matlaşmaya neden olabilir. Suya girmeden önce takılarınızı çıkarmanızı öneririz. 

Gümüş takılarınızı kullanmadığınız zamanlarda açıkta bırakmayın. Hava almayacak ve diğer takılarınızla temas etmeyecek şekilde mücevher kutularında veya kilitli poşetlerde saklayabilirsiniz. Takılarınızı bu şekilde saklayarak, takıların birbirine sürtünmesi sonucu oluşması muhtemel çizilmelerin ve dolaşıp karışmalarının önüne geçebilirsiniz.

Deri ürünlerinizi suya maruz bırakmamalısınız. Takınızı temiz ve kuru bir yerde muhafaza etmenizi tavsiye ederiz.