Hakkımızda

 Besim Silver Mayıs 2010 yılında Gordion AVM ‘de butik bir mağaza ile faaliyete başladı. Besim Silver’ın en önemli ilke ve anlayışı kendisine özgü tasarımlarıyla modaya uyum sağlamakla beraber, yaptığı çalışmalar ile farklı bir tarz yaratmaktır.

Ürünlerimizde kullanılan taşlar yarı değerli ve değerli olmak üzere ikiye ayrılır. Ayrıca bütün ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Besim Silver müşteri merkezlidir, bu sayede tüm müşterilerin memnun kalması rastlantı değildir.

Besim Silver kendisini her zaman yenileyen bir firmadır, bu sayede her geldiğinizde yeni ürünlerle karşılaşmanız kaçınılmazdır.

 

Şirket Profili

Yaklaşık 25 yıl önce mücevher sektörüne adım atarak faaliyet gösteren şirketlerimiz 13 yıl gibi uzun bir süredir Ümitköy-Çayyolu lokasyonunda hizmet vermektedir. Dostane ilişkilerle oluşmuş binlerce müşteri portföyümüz ile verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha arttırmaktayız.

Türkiye'de mücevherin kurumsal kalitesinin öncüsü Atasay markası olarak 2 adet franchise (Gordion Atasay ve Arcadium Atasay) mağazalarımız bulunmaktadır. Sektörün beraberinde getirdiği ihtiyaçlara cevap verebilmek adına Metin İnternet A.Ş adı İle Başkent Üniversitesi lokasyonunda Villa-Atölye formatlı bir üretim ve tamir atölyemiz bulunmaktadır.

Şirketlerimiz

Kayracan Ltd.Şti

Has Altın Ltd.Şti

Besim Silver Ltd.Şti

Metin İnternet A.Ş